XY2500R-G-3.5-7P
MFR.Part #
XY2500R-G-3.5-7P
JLCPCB Part #
C880577
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
1 1x7P 3.5mm 300V 7 7P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS