XY2500V-E-3.81-8P
MFR.Part #
XY2500V-E-3.81-8P
JLCPCB Part #
C880569
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS