XY2500V-F-3.5-4P
MFR.Part #
XY2500V-F-3.5-4P
JLCPCB Part #
C880556
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS