RC-005L473JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-005L473JT
JLCPCB Part #
C880417
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 47kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS