MS74-4R7NT
MFR.Part #
MS74-4R7NT
JLCPCB Part #
C880302
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.5A 4.7uH 40mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS