SMCM1211-222T
MFR.Part #
SMCM1211-222T
JLCPCB Part #
C880087
Package
SMD,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.8A 10MΩ 125V 2 2.2kΩ 35mΩ SMD,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS