CJU80N03
MFR.Part #
CJU80N03
JLCPCB Part #
C91688
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25W 1V 2.33nF 230pF 30V 51nC@10V 6.5mΩ@10V 80A TO-252-2L MOSFETs ROHS