CESD3V3D5
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CESD3V3D5
JLCPCB Part #
C90954
Package
SOD-523
Description
120pF 13V 16A 210W@8/20us 3.3V 5V 80nA ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS