LGA0510-472KP52E
MFR.Part #
LGA0510-472KP52E
JLCPCB Part #
C90830
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
4.7mH 40Ω 75mA Color Band Inductor ±10% 插件,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS