VHF100505H1N5ST
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VHF100505H1N5ST
JLCPCB Part #
C90188
Package
0402
Description
1.5nH 180mΩ 300mA 6GHz 7@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS