VHF100505H15NJT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- VHF100505H15NJT
- JLCPCB Part #
- C90174
- Package
- 0402
- Description
- 15nH 2.5GHz 250mA 700mΩ 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS