VHF100505HQ8N2JT
MFR.Part #
VHF100505HQ8N2JT
JLCPCB Part #
C90138
Description
260mΩ 3.6GHz 500mA 8.2nH 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS