VHF100505H6N8JT
- MFR.Part #
- VHF100505H6N8JT
- JLCPCB Part #
- C90136
- Description
- 250mA 370mΩ 4GHz 6.8nH 7@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS