KF471M016F160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF471M016F160A
JLCPCB Part #
C89786
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16V 16mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS