KF222M010G200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF222M010G200A
JLCPCB Part #
C89784
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10V 10mm 20mm 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS