GF122M025I200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GF122M025I200A
JLCPCB Part #
C89779
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
1200uF 13mm 20mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS