SMF25M2FR016T
MFR.Part #
SMF25M2FR016T
JLCPCB Part #
C845321
Description
16mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS