SMF25M2FR012T
MFR.Part #
SMF25M2FR012T
JLCPCB Part #
C845317
Description
12mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS