S6125-M2-1.25A
MFR.Part #
S6125-M2-1.25A
JLCPCB Part #
C845174
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 2.42 2.5mm 250V 250V 50A@125VDC、50A@250VAC 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS