FNRH201610S-2R2MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNRH201610S-2R2MT
JLCPCB Part #
C843282
Package
0806
Description
1.15A 1.45A 2.2uH 265mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS