FNR6020S1R5NT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR6020S1R5NT
JLCPCB Part #
C843276
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 29mΩ 4A 5.1A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS