EKY-350EC3561MJ25S
MFR.Part #
EKY-350EC3561MJ25S
JLCPCB Part #
C841774
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 35V 560uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS