EKY-160EC3222MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-160EC3222MK25S
JLCPCB Part #
C841772
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2200uF 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS