EKY-101EC3331ML25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-101EC3331ML25S
JLCPCB Part #
C841759
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
100V 16mm 25mm 330uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS