EKZN500ETD270ME11D
MFR.Part #
EKZN500ETD270ME11D
JLCPCB Part #
C841735
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 27uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS