EKXJ251ETD330MJ20S
MFR.Part #
EKXJ251ETD330MJ20S
JLCPCB Part #
C841733
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 250V 33uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS