EKY-101ETD151MK20S
MFR.Part #
EKY-101ETD151MK20S
JLCPCB Part #
C841713
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 150uF 20mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS