EKY-160ETD121MF11D
MFR.Part #
EKY-160ETD121MF11D
JLCPCB Part #
C841703
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 120uF 16V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS