EKZN160ETD681MH151
MFR.Part #
EKZN160ETD681MH151
JLCPCB Part #
C841702
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 16V 680uF 8mm ±20% Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS