EKY-500EC3181MH20D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-500EC3181MH20D
JLCPCB Part #
C841611
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 180uF 20mm 50V 8mm ±20% Plugin,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS