EKY-500ETD4R7ME111
MFR.Part #
EKY-500ETD4R7ME111
JLCPCB Part #
C841606
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS