A09-511JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A09-511JP
JLCPCB Part #
C88134
Package
SIP-9-2.54mm
Description
125mW 510Ω 8 9 ±100ppm/℃ ±5% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS