RCS1005F6340CS
MFR.Part #
RCS1005F6340CS
JLCPCB Part #
C7604065
Description
-55℃~+155℃ 634Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS