MFR03SF4702A10
MFR.Part #
MFR03SF4702A10
JLCPCB Part #
C85447
Description
3W 47kΩ 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS