ERE1C471M081200B
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERE1C471M081200B
JLCPCB Part #
C7545739
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS