SMMS1385-470MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMMS1385-470MT
JLCPCB Part #
C7542082
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
47uH 5A 72mΩ 8A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS