SMMS1385-100MT
MFR.Part #
SMMS1385-100MT
JLCPCB Part #
C7542079
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
10uH 12mΩ 15A 18A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS