KH-A3961-08AWB
MFR.Part #
KH-A3961-08AWB
JLCPCB Part #
C7541831
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 13mm 1x8P 250V 3.69mm 7A 8 8P 9.7mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS