KH-A2508-2X11A
MFR.Part #
KH-A2508-2X11A
JLCPCB Part #
C7541753
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10.1mm 10.1mm 11 2 2.5mm 22P 250V 2x11P 3A Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS