KH-A2508-2X10A
MFR.Part #
KH-A2508-2X10A
JLCPCB Part #
C7541752
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10 10.1mm 10.1mm 2 2.5mm 20P 250V 2x10P 3A Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS