KH-A2508-2X09A
MFR.Part #
KH-A2508-2X09A
JLCPCB Part #
C7541751
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10.1mm 10.1mm 18P 2 2.5mm 250V 2x9P 3A 9 Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS