KH-A2508-2X04A
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-A2508-2X04A
JLCPCB Part #
C7541746
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10.1mm 10.1mm 2 2.5mm 250V 2x4P 3A 4 8P Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS