RLST23A2.82LV
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RLST23A2.82LV
JLCPCB Part #
C7529603
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 2 2.82V 350W@8/20us 3V 8.5V ESD Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS