JMSH1008AE-13
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
JMSH1008AE-13
JLCPCB Part #
C7527403
Package
TO-263-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.92nF 100V 112A 192W 2.8V 30nC@10V 6.8mΩ@10V TO-263-3L MOSFETs ROHS