DFE252010F-6R8M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DFE252010F-6R8M=P2
JLCPCB Part #
C7510287
Package
1008
Description
1.1A 1.4A 420mΩ 6.8uH Wire-wound chip inductor ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS