LGA0307-100KP52E
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
LGA0307-100KP52E
JLCPCB Part #
C84773
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
0.5mm 10uH 160mA 2.5Ω 21MHz 50@7.96MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS