CJSMCJ78A
MFR.Part #
CJSMCJ78A
JLCPCB Part #
C7499216
Description
1.5kW@10/1000us 11.9A@10/1000us 124.7V 5uA 78V 95.73V TVS Unidirectional SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS