CJSMBJ70CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJSMBJ70CA
JLCPCB Part #
C7499182
Package
SMBG
Description
-55℃~+150℃ 111.9V 5.3A 5uA 600W@10/1000us 70V 85.94V Bidirectional TVS SMBG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS