CJSMBJ24CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJSMBJ24CA
JLCPCB Part #
C7499167
Package
SMBG
Description
15.5A@10/1000us 24V 29.48V 38.5V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMBG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS