CJSMAJ75CA
MFR.Part #
CJSMAJ75CA
JLCPCB Part #
C7499119
Description
-55℃~+150℃ 119.8V 3.3A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 75V 92.04V Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS